Oferta edukacyjna

Przygotowałam dla państwa dzieci atrakcyjną ofertę zabaw i zajęć ogólnorozwojowych. Począwszy od gimnastyki przez zajęcia plastyczne, umuzykalniające, teatralne, kulinarne, techniczne po intelektualne.

  • Przedszkolaki to dzieci, które są bardzo ciekawe otaczającego je świata. My, nauczyciele pomożemy im go poznać i zrozumieć, nie ograniczając ich samodzielnych działań i doświadczeń. Edukację będziemy wspierać wykorzystując podręczniki wydawnictwa MAC "Kolorowy Start". Pozycja ta jest odpowiedzią na to, jak należy doceniać potencjał dziecka, rozbudzić zainteresowania stosownie do jego możliwości, a jednocześnie zachęcić go do dalszej edukacji.
  • Dla prawidłowego rozwoju dziecko potrzebuje fizycznego kontaktu z otaczającą go rzeczywistością. Dlatego w ofercie tej placówki, przygotowana będzie specjalna grota, w której dzieci będą mogły eksperymentować, twórczo pracować zdobywając przy tym kolejne doświadczenia.
  • 0002740599KK-849x565Pozyskałam wielu ciekawych ludzi - PRZYJACIÓŁ TĘCZOWEGO PAJACYKA, którzy przez cały rok będą nas odwiedzać , zapraszać w różne ciekawe miejsca aby przez rozmowy, zabawy i praktyczne zajęcia odkrywać z dziećmi świat ich otaczający. Nie zabraknie również promocji zdrowego stylu życia (gimnastyka poranna, spacery, ćwiczenia w świeżym powietrzu, zdrowa żywność).